צבר סולאר
נאות גולן
מאגר מים בית לחם
סככת המתנה

מובילים בתחזוקה של מערכות סולאריות

שירותי ניטור, תחזוקה ושטיפה למערכות סולאריות מסחריות

צבר סולאר
נאות גולן
מאגר מים בית לחם
סככת המתנה

הניסיון שלנו שווה לך יותר

מערכות סולאריות בישראל הופכות לנפוצות, עם יותר עסקים ואנשים פרטיים בכל שנה שבוחרים להתקין מערכות מסחריות על מבנים חקלאיים או מבני תעשייה מתוך הבנה שמערכות מתקדמות אלה לא רק חוסכות כסף בהווה, אלא עתידות להניב הכנסה פסיבית בעתיד.  

למרות יתרונותיה המובהקים של המערכת הסולארית, במידה והיא אינה מתוחזקת כראוי המערכת תפיק פחות חשמל – וההכנסה שלכם תפגע.

מיצוי הפוטנציאל של המערכת המסחרית הקיימת

כדי לשמור על המערכת הסולארית, ישנן מספר פעולות בסיסיות שצריך לעשות באופן קבוע:

ניטור יום-יומי

באמצעות ניטור יומי של המערכת ניתן ללמוד את תפוקתה. לא פעם ישנה תקלה פשוטה במערכת סולארית שלא מתגלה זמן רב. במקרה כזה, המערכת אמנם ממשיכה לעבוד, אבל אינה ממצה את הפוטנציאל שלה.

פעולה הכרחית אחת לרבעון שמניסיוננו חוסכת לא מעט כסף. בתחזוקה מונעת מתבצעת בדיקה קפדנית של המערכת כולל בדיקת מתחים, מפסקים, חיבור לאינטרנט, החלפת רכיבים וחיזוקי ברגים. מטרת הפעולה היא לבצע סקירה מלאה של ביצועי המערכת, לבדוק מה יכול לגרום לבעיות עתידיות ולהגיע למקסום הפוטנציאל.

 במיוחד בחודשים החמים יש לשטוף את הפאנלים הסולאריים אשר מתמלאים בלכלוך ואבק, וכתוצאה מכך, המערכת הסולארית מפיקה פחות חשמל, לעיתים כ-15% פחות. כדי למקסם את יעילות המערכת יש לדאוג לשמירה על נקיונה.

צבר סולאר
נאות גולן
מאגר מים בית לחם
סככת המתנה

המערכת הסולארית שלך, המומחיות שלנו

עשרות שנות ניסיון, צוות מקצועי בפריסה ארצית ומחיר אטרקטיבי לשוק המקומי מאפשר לנו לספק לכל אחד ואחת מכם את שירותי הניטור, התחזוקה והשטיפה האידיאליים. חבילת השירותים שלנו מותאמת אישית בהתאם לצורך שלך

סקירת המערכת הקיימת

הבדיקה הראשונה והחשובה ביותר היא סקירת הקיים. עם ההגעה אל המערכת הסולארית, הצוות המקצועי שלנו יבדוק את המערכת הסולארית, ויפיק דו"ח מפורט על ביצועיה. הדו"ח יכלול את כל הפרמטרים החשובים ויציין לקויות, בעיות ואתגרים קיימים, כמו גם אופציות לשדרוג ומיצוי הפוטנציאל העסקי.

לחברת צבר סולאר צוות מקצועי שתפקידו לנטר באופן יומי את המערכות הסולאריות, אשר מקושרות לפורטלים יעודיים. התוצאה היא שבכל רגע נתון אנחנו יודעים את ביצועי המערכת, כמו גם תקלות בה. במקרה של תקלה, אנו מעדכנים בזמן אמת את הלקוח ויודעים לתת פתרון תוך 48 שעות.

עם מספר צוותים מיומנים בפריסה ארצית, חברת צבר סולאר מבצעת אחת לרבעון תחזוקה מונעת שתפקידה למנוע תקלות עתידיות, לזהות מפגעים סביבתיים ולוודא שפעילות המערכת הסולארית בתפוקה מיטבית. פעולת המנע הזו מאפשרת את מיצוי הפוטנציאל של המערכת, כמו גם חיסכון של כסף במניעת נזקים עתידיים.

פאנל סולארי קולט את קרני השמש, ולא את החום שלה. מסיבה זו, במידה והוא מכוסה באבק או לכלוך – הוא יפיק פחות חשמל. שירותי השטיפה שלנו מבטיחים את ניקיון הפאנלים שלך, במיוחד בימי הקיץ היבשים.

זמינות החלפים הטובה ביותר בשוק!

לחברת צבר סולאר מפעל לייצור ארונות חשמל ומפסקים בסטנדרט הגבוה ביותר, דבר המאפשר לנו גמישות ומהירות תפעולית ותמחור אטרקטיבי לכל לקוח.